Наш садочок

Різновікова група «Сонечко»

Назва закладу говорить сама про себе.

Щасливі оченята дітей, як  сонячні промінчики сяють  в приміщеннях та на майданчику садка

НАШ ГІМН

Хто не знає наш садочок,  http://funforkids.ru/pictures/rainbow/rainbow11.gif

Він затишний мов віночок.

Тут життя весь день вирує,

Тут співають і танцюють.

В стінах цих гуляє казка,

Діти знають ніжність, ласку.

Дружна, радісна родина

В справах, помислах єдина.

Підростуть в маляток крила,

Донесуть їх вдаль вітрила,

Та  садорчок не стихає,

Нових друзів він чекає.

Скільки виросло в цих стінах,

Громадян для України!

Скільки виросло талантів,

Бізнесменів й музикантів!

Наш  садочок  не старіє,

З кожним роком молодіє!

В нашому дошкільному закладі панує атмосфера добра та довіри, постійного інтересу і щирої приязні. Оточують дітлахів жваві, яскраві, хвилюючі стосунки, активні дії зі словом, музикою, художньою діяльністю, фізкультурними вправами, казкою, грою. Рік за роком складалається система навчально – виховної роботи  дитячого закладу. Педагоги і зараз в постійному  пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу: адже одне з головних завдань дошкільного закладу – формування творчої особистості дитини.

Для цього адміністрацією та педагогічним колективом  створені умови для всебічного повноцінного розвитку, комфортного перебування дитини в дошкільній установі.

Для забезпечення потреби дітей гнучко, варіативно використовувати простір, почуватися володарями ігор та іграшок , виявляти свої інтереси, займатися улюбленими справами , вихователь  створив центри розвитку:  ігрові,  самостійної художньої діяльності, книги, природи , розвиваючих ігор, національні, чергових тощо. Тематичні центри оформлено  і наповнено  матеріалами, посібниками та іграшками так, щоб підказати дітям вид діяльності та способи дій , а у відповідних ігрових  зонах –  сюжет гри та способів їх реалізації.

Навчально – виховний процес у  ДНЗ забезпечений необхідним педагогічним обладнанням та дидактичним матеріалом відповідно до вимог програми “Я у світі”

Наш садочок, мов дзвіночок

Від дитячих голосів.

Вихователь вранці - рано

Ніжно діток обійма…

І іде щаслива мама –

За малят турбот нема.

Теплі руки їх стрічають,

Ласка й ніжність зігріва.

Усьому діток навчають,

Що їм знати вже пора.

Гарно дітям у садочку!

Всім садок– рідний дім!