Обдаровані діти
№ п/п | Прізвище, ім'я, по батькові учня | Рік народження | Клас | Сфера обдарованості | Прізвище, імя, по батькові вчителя/наставника |
1 | Свириденко Сергій Вадимович | 08.10.2010р. | 2 | читання математика | Кутова Віра Іванівна |
2 | Ткачук Олександр Тарасович | 09.03. 2010р. | 2 | співає | Кутова Віра Іванівна |
3 | Савчук Ангеліна Олександрівна | 02.02.2011р. | 2 | співає малює | Кутова Віра Іванівна |
4 | Лукіна Ніла Едуардівна | 02.06.2009р. | 3 | співає читання | Сахно Галина Миколаївна |
5 | Стеценко Каріна Олександрівна | 28.02.2009р. | 3 | співає читання | Сахно Галина Миколаївна |
6 | Видолоб Аліна Романівна | 10.03.2009р. | 3 | співає малює | Сахно Галина Миколаївна |
7 | Богдан Злата Олегівна | 02.06.2008р. | 4 | співає читання | Слабинська Наталія Миколаївна |
8 | Гордієнко Ірина Сергіївна | 05.03.2008р. | 4 | танцює малює | Слабинська Наталія Миколаївна |
9 | Курило Ярослав Михайлович | 08.10.2008р. | 4 | співає читання | Слабинська Наталія Миколаївна |
10 | Півторацька Світлана Віталіївна | 27.01.2007р. | 5 | співає малює | Красуля Світлана Петрівна |
11 | Тищенко Владислав Андрійович | 09.02.2007р. | 5 | співає малює | Красуля Світлана Петрівна |
Учні школи отримали:
дипломи ІІІ ступеня: з світової літератури (Барабаш Юлія –11клас, Савчук Тетяна - 8 клас), математики (Авраменко Алла – 6 клас);
дипломом ІІ ступеня нагороджена учениця 11 класу Барабаш Юлія за зайняте ІІ місце з української мови та літератури та ІІІ місце за участь у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін;
дипломом І ступеня нагороджена учениця 10 класу Розовик Ірина за участь у конкурсі захисті науково-дослідницької роботи з етнології в рамках Малої академії наук (Керівник Розовик Л.І. – педагог – організатор) та дипломом І ступеня за участь у конкурсі захисті науково-дослідницької роботи з економіки в рамках Малої академії наук (Керівник Олексенко Т.І. – учитель – методист географії).
Взяли активну участь:
- у Міжнародному конкурсі імені П.Яцика і оримали перемогу: І месце в районі - Шинкар Наталія –7 клас;
- у мовно-літературному учнівської молоді імені Тараса Шевченка І місце – Шинкар Н.- 7 клас; ІІІ місце - Савчук Т.- 8 клас;
- у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з російської мови «Знаю» ;
- у у Всеукраїнському конкурсі «Левеня» і оримали сертифікати високого та достатнього рівня – 8 учнів;
- у Всеукраїнському конкурсі «Патріот» і отримали нагороди: «Золотий сертифікат» Шинкар Наталія – 7 клас; «Бронзові сертифікати» – 12 учнів;
- у обласному конкурсі «Юний дослідник» - учасник – (Сахно Борис - 5 клас),
- у районному конкурсі «Зерна доброти»;
- у конкурсі «Велика Вітчизняна. Історія моєї родини» ( Розовик Ірина – 10 клас – ІІІ місце)
- у районному конкурсі «Податки очима дітей».
Команда старшої вікової групи зайняла V загальнокомандне місце на районному туристсько – краєзнавчому зльоті-змаганнях.
Високий рівень навчально – виховного процесу підтвердився результатами шкільних, районних, обласних олімпіад, спортивних та мистецьких конкурсів. Учні школи отримали :
дипломи ІІІ ступеня: зі світової літератури та географії (Розовик Ірина –11клас, Слабинська Юлія - 8 клас), математики (Авраменко Алла – 7 клас); з історії, української мови та літератури, фізики (Розовик Ірина – 11 клас); дипломом ІІ ступеня нагороджена за зайняте ІІ місце з німецької мови Розовик Ірина – 11 клас.
дипломом І ступеня нагороджена учениця 8 класу Джахая Яна за зайняте І місце з математики.
Учні школи взяли активну участь:
- n у Міжнародному конкурсі імені П.Яцика і оримали перемогу: ІІ місце в районі – Розовик Ірина –11 клас та Авраменко Юрій- 6 клас; ІІІ місце - Савчук Тетяна – 9 клас;
- n у мовно-літературному учнівської молоді імені Тараса Шевченка ІІ місце – Савчук Т.- 9 клас; ІІІ місце – Розовик Ірина - 11 клас;
- у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з російської мови «Русский медвеженок» - 20 учнів ;
- у Всеукраїнському конкурсі «Левеня» і отримали сертифікати високого та достатнього рівня – 14 учнів;
- у Всеукраїнському конкурсі «Патріот» і отримали нагороди: «Срібний сертифікат» - Авраменко Юрій – 6 клас, «Бронзові сертифікати» – 5 учнів;
- у конкурсі «Велика Вітчизняна. Історія моєї родини» ( Розовик Ірина – 10 клас – ІІІ місце)
- у Всеукраїнському конкурсі «Орлятко» з німецької мови – 9 учнів
- у Всеукраїнському конкурсі «Соняшник» - 9 учнів
- у Всеукраїнському конкурсі «Колосок» - «Золотий колосок» - Самедов Олександр – 2 клас, «Срібний колосок» - Авраменко Алла – 7 клас. Всього – 18 учнів.
- у Всеукраїнському конкурсі з інформатики «Бобер» - 4 учні.
Команда старшої вікової групи зайняла ІY загальнокомандне місце на районному туристсько – краєзнавчому зльоті-змаганнях.
За результатами районних олімпіад, спортивних та мистецьких конкурсів учні школи отримали
дипломи ІІІ ступеня: зі світової літератури та географії та біології (Авраменко Алла –8 клас); економіки та фізики (Джахая Яна – 9 клас); з біології та образотворчого мистецтва (Журавська Ліна – 9 клас ); з економіки, образотворчого мистецтва та німецької мови (Хобта Анастасія – 10 клас); з географії (Слабинська Юлія – 9 клас); з образотворчого мистецтва (Данилевич Анна- 10 клас); з економіки (Авраменко Вадим - 11 клас); з німецької мови (Савчук Микола – 11 клас). Орел Андрій – учень 7 класу- нагороджений дипломом І ступеня за зайняте І місце зі світової літератури; дипломом ІІ ступеня за зайняте ІІ місце з хімії та дипломом ІІІ ступеня за ІІІ місце з фізики.
Учні взяли активну участь:
- у Міжнародному конкурсі імені П.Яцика і оримали перемогу: ІІІ місце в районі – Орел Андрій –7 клас;
- у Всеукраїнському конкурсі «Кенгуру» і оримали сертифікати високого та достатнього рівня – 6 учнів;
- у конкурсі «Послання Кобзарю» (Слабинська Юлія – 9 клас – ІІ місце)
- у конкурсі малюнків «Афганістан очима дітей» (Хобта Анастасія та Борисов Ігор – І місця)
- у Всеукраїнському конкурсі «Орлятко» з німецької мови – 6 учнів
- у Всеукраїнському конкурсі «Соняшник» - 8 учнів
- у Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус» - 14 учнів; диплом ІІ ступеня отримав Сахно Борис – 7 клас
- у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Грінвич» - Слабинський Сергій Анатолійович - 3 клас.
- у Всеукраїнському конкурсі з інформатики «Бобер» - 4 учні.
За результатами районних олімпіад, спортивних та мистецьких конкурсів учні школи отримали:
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:
дипломи І ступеня: з правознавства (Білокур Іван –11 клас) та став учасником ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
дипломи ІІІ ступеня: зі світової літератури, географії та біології (Авраменко Алла – 9 клас); з економіки, образотворчого мистецтва та німецької мови (Хобта Анастасія – 11 клас); з біології та образотворчого мистецтва (Журавська Ліна – 10 клас ); з образотворчого мистецтва (Данилевич Анна – 11 клас).
Конкурс «Твоє майбутнє у твоїх руках»:
дипломи ІІ ступеня: (Хобта Анастасія –11 клас) по темі «Я частина щасливої нації—я українка».
дипломи ІІІ ступеня: (Видолоб Денис –8 клас) по темі «Водієм меблевого салону хочу стати—людям радість дарувати».
Учні взяли активну участь:
- у Міжнародному конкурсі імені П.Яцика і отримали перемогу: ІІІ місце в районі – Орел Андрій –8 клас;
- у Всеукраїнському конкурсі «Кенгуру» і отримали сертифікати високого та достатнього рівня – 10 учнів;
- у конкурсі малюнків «Афганістан очима дітей» (Хобта Анастасія та Борисов Ігор – І місця)
- у Всеукраїнському конкурсі «Орлятко» з німецької мови – 9 учнів
- у Всеукраїнському конкурсі «Соняшник» - 12 учнів
- у Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус» - 15 учнів; диплом ІІ ступеня отримав Сахно Борис – 8 клас
- у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Грінвич» - Слабинський Сергій Анатолійович - 4 клас.
- у Всеукраїнському конкурсі з інформатики «Бобер» - 5 учнів.
- у Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот» - 3 учні.
За результатами районних олімпіад, спортивних та мистецьких конкурсів учні школи отримали:
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:
дипломи І ступеня: з економіки (Авраменко Юрій – 9 клас).
дипломи ІІ ступеня: з історії (Сахно Борис – 9 клас), української мови (Шинкар Наталія – 11 клас).
дипломи ІІІ ступеня: з історії та російської мови (Гаврилюк Олеся – 11 клас).
диплом III ступеня (Гаврилюк Олеся -11 клас) та диплом II ступеня (Авраменко Юрій - 9 клас) за участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України;
диплом II ступеня за участь у районному етапі обласного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україна» (Шинкар Наталія - 11 клас).
Учні школи взяли активну участь:
- у Міжнародному конкурсі імені Т.Шевченка: II місце в районі - Шинкар Наталія -11 клас;
- у Всеукраїнському конкурсі «Кенгуру» і отримали сертифікати високого та достатнього рівня - 6 учнів;
- у Всеукраїнському конкурсі «Орлятко» з німецької мови - 6 учнів
- у Всеукраїнському конкурсі «Соняшник» - 8 учнів
- у Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус» - 14 учнів; диплом II ступеня отримав Сахно Борис - 9 клас
- у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Грінвич» - Слабинський Сергій Анатолійович - 5 клас.
- у Всеукраїнському конкурсі з інформатики «Бобер» - 4 учні.