Інформація для учнів

ПРАВИЛА ТА ОБОВЯЗКИ УЧНІВ

Учні школи, намагаючись бути гідними громадянами своєї Батьківщини, зобов’язані:

•  Наполегливо оволодівати знаннями, вміти застосовувати одержані знання на практиці.
  •  Активно брати участь у житті школи і суспільно-корисній праці.
  •  Дбайливо ставитись до шкільного майна.
  •  Зразково поводити себе у школі, громадських місцях, на вулиці.
  •  Виконувати вимоги вчителів, чергових учнів. У класі вітати дорослих вставанням.
  •  Поважати батьків, старших, піклуватись про менших, бути уважними один до одного.
  •  Стежити за своїм зовнішнім виглядом, бути скромним і охайним. На заняття приходити без яскравого макіяжу, без прикрас, в строгому костюмі. Підручники і зошити носити в сумці.
  •  Дотримуватись режиму дня, правильно організовувати самопідготовку, суспільну роботу. З користю проводити вільний час, оволодівати багатствами культури і мистецтва, всебічно розвивати свої здібності.
  •  Думати про мир, сміливість, здоровя, надію,оскільки наше життя таке, яким роблять його наші думки.
  •  Не спішіть платити ворогам тією ж «монетою», оскільки нашкодите більше собі, ніж їм. Дійте за принципом : «ні хвилини не думати про людей, яких не любите».
  •  Не ображатись на чиюсь невдячність. Христос вилікував 10 хворих і тільки один йому віддячив.
  •  Рахувати свої перемоги, а не поразки.
  •  Не копіювати інших, будьте самі собою.
  •  Якщо доля надає вам лимон, зробіть з нього лимонад.
  •  Прагнути нести радість іншим. Роблячи добро іншим, ви в першу чергу робите добро собі.
  •  Систематично займатися фізкультурою і спортом, загартовувати себе.
  •  Учні не повинні палити, вживати спиртні напої, наркотичні  речовини, повинні бути  нетерпимими до аморальних та антигромадських вчинків. Визнавати   і виправляти свої помилки.
  •  Бути завжди обережними з вогнем, газом, електрикою. Знати і дотримуватись правил дорожнього руху.

За систематичне порушення «ПРАВИЛ» до учнів можуть бути застосовані різні міри покарання: відрахування зі школи, накладання штрафів на батьків. Розмір штрафу і тривалість невідвідування школи буде вирішувати піклувальна рада закладу.

ЗАПАМЯТАЙТЕ ЦІ ЦИФРИ:

101 -  ПОЖЕЖНА СЛУЖБА